HAKKIMIZDA

Çolu Yapı

Kurucumuz Lütfi Çolu’nun 1974 yılında başlayan inşaat serüveninde büyük bir adım olan ÇOLU YAPI, kendisi tarafından 1995 yılında hayata geçirilmiştir. Firmamız, İstanbul Anadolu yakasında kaliteli ve yenilikçi anlayışı ile inşaat sektöründe marka olmuş bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız köklü geçmişinden gelen güç ile yenilikçi, güvenilir ve dürüst anlayışını koruyarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Organizasyonel yapımızı ve teknolojik alt yapımızı sürekli geliştirerek, profesyonel ve uluslararası standartlarda iş yapabilen ve bu doğrultuda nitelikli yapı, gayrimenkul, inşaat taahhüt projeleri üretebilen ve tüm üretilen projelerin teslim sonrası hizmetlerini, bakım ve onarımını yapabilen lider bir marka olmak kurumsal vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Girişimci ve risk analizi yapabilen, sürekli geliştirilen kadromuzla ulusal ve uluslararası piyasalarda kontrollü riskler alarak ilerlemek, çevreye duyarlı gayrimenkul ve inşaat projeleri gerçekleştirerek müşterilerimize çağdaş ve güvenilir çözümler sunmak ve bu doğrultuda sektörel farklılıkları yakalayarak toplumla paylaşmak kurumsal misyonumuzdur.